1Password

Mac için Şifre Yönetim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 49.99$
  • Boyut 38.9 MB
  • Version 4.4.1
  • Dil İngilizce
  • Firma AgileBits
Mac OSX sistemine sahip bilgisayarınız üzerinde bulunan ya da internet üzerinde kullandığınız şifreleri saklayabileceğiniz, kredi kartı bilgileriyle kullanıcı adlarınızı tek bir yerden yönetebilmenizi sağlayan 1Password, son derece güvenli bir şifre yönet

Mac OSX sistemine sahip bilgisayarınız üzerinde bulunan ya da internet üzerinde kullandığınız şifreleri saklayabileceğiniz, kredi kartı bilgileriyle kullanıcı adlarınızı tek bir yerden yönetebilmenizi sağlayan 1Password, son derece güvenli bir şifre yönetim uygulamasıdır.

Yazılım sayesinde hatırlamakta zorlandığınız şifreleri bilgisayarınıza depolayarak ihtiyacınız olduğunda hızlı bir şekilde ulaşabilir, 256-bit AES şifreleme algoritması sayesinde şifrelerinizi en güvenli şekilde koruma altına alabilirsiniz.

Otomatik şifre üretme özelliğine de sahip olan yazılım, sizin için tahmin edilmesi ve üçüncü şahısların ulaşması imkansız şifreleri otomatik olarak oluşturabilmektedir.

Ayrıca bulut depolama ve çoklu platform desteğine de sahip olan 1Password, şifrelerinizi eşzamanlı olarak senkronize ederek dilediğiniz yerden ulaşabilmenizi de sağlıyor.

Daha Fazla Göster
1Password indir